Woodland 'Mistery'

misty tree 1.jpg
misty tree 1.jpg

Woodland 'Mistery'

1,300.00

Na ráno předpovídali mlhu, proto jsem vyrazil do Wistmanského lesa v Národním Parku Dartmoor. V kompozici byl můj hlavní objekt strom. Pro dosažení té správné atmosféry snímku jsem ale čekal až spadne mlha a vytvoří tajemné pozadí. .. The forecast was foggy for the morning, so I headed to Wistman’s Wood as my chosen location. I selected the composition, then waited for the fog to settle, which I knew would create an atmospheric scene together with the trees.

Quantity:
Add To Cart

Tato fotografie bude vytisknuta ve formátu A3 na papír Fotospeed Platinum Etching 285 ve formátu 16:9. Tento matný papír s jemně vystouplým povrchem je 100% bez kyselin. Po stranách budou nechány bílé rámečky o velikost zhruba 1 cm, na spodní straně bude rámeček kvůli podpisu o něco větší. ..This photo will be printed in 16:9 format on A3 Photospeed Platinum Etching 285 paper. It’s 100% acid free Matt Fine Art paper with a velvety textured surface. There will be margins of 1 cm on each side and the margin is slightly bigger on a bottom to be signed.

new wistmans wood.jpg

Poštovné je zahrnuto v ceně. Fotografie bude pečlivě zabalena do tvrdé krabice. .. Worldwide shipping is included in the price and the print is packaged in a box.