The Moody Shore

Woolacombe beach.jpg
Woolacombe beach.jpg

The Moody Shore

1,300.00

Pamatuji, jak po příjezdu na pobřeží jsem byl zklamaný. Husté nízké mraky bez žádného detailu. Na druhou stranu, moře bylo trochu bouřlivé. Nakonec se trochu světla zkrz mraky dostalo. To byl přesně okamžik na který jsem čekal a pořídil jsem dramatickou fotografii. .. I remember I was disappointed when I arrived to the coast. They were a lot of low clouds and not many details in the sky. The sea was quite rough, the tide was coming in and there was still some light in a sky. So I waited and took a chance, creating a dramatic image.

Quantity:
Add To Cart

Tato fotografie bude vytisknutana ve formátu A3 na papír Fotospeed Platinum Baryta 300. Tento lesklý barytový papír je 100% bez kyselin. Po stranách budou nechány bílé rámečky o velikost zhruba 1 cm, na spodní straně bude rámeček kvůli podpisu o něco větší. .. This photo will be printed on A3 Fotospeed Platinum Baryta 300 paper. It’s 100% acid free Fine Art paper with a smooth unglazed gloss surface. There will be margins of 1 cm on each side and the margin is slightly bigger on the bottom to be signed.

new woolacombe.jpg

Poštovné je zahrnuto v ceně. Fotografie bude pečlivě zabalena do tvrdé krabice. .. Worldwide shipping is included in the price and the print is packaged in a box.