Rock of light

Ilulisiat blur sky and rock jpeg.jpg
Ilulisiat blur sky and rock jpeg.jpg

Rock of light

1,300.00

Když jsem přistál odpolene v Ilulissatu, celou dobu pršelo. Počasí se k večeru začalo vybírat a sluníčko prosvítat zkrz mraky. Při večerní procházce po pobřeží mě zaujal kámen splívající s mořem. .. When I landed in Ilulissat, Greenland that afternoon it was raining heavily. As the evening progressed the sun started coming through the clouds. I went to scout the coast for a foreground element and this piece of rock caught my eye.

Quantity:
Add To Cart

Tato fotografie bude vytisknuta ve formátu A3 na papír Fotospeed Platinum Etching 285. Tento matný papír s jemně vystouplým povrchem je 100% bez kyselin. Po stranách budou nechány bílé rámečky o velikost zhruba 1 cm, na spodní straně bude rámeček kvůli podpisu o něco větší. ..This photo will be printed on A3 Photospeed Platinum Etching 285 paper. It’s 100% acid free Matt Fine Art paper with a velvety textured surface. There will be margins of 1 cm on each side and the margin is slightly bigger on a bottom to be signed.

ilulissat new new.jpg


Poštovné je zahrnuto v ceně. Fotografie bude pečlivě zabalena do tvrdé krabice. .. Worldwide shipping is included in the price and the print is packaged in a box.