Psychedelic Contradiction

Windy cross Blue hour.jpg
Windy cross Blue hour.jpg

Psychedelic Contradiction

1,300.00

Nebylo to poprvé co jsem fotografoval toto místo v Národním Parku Dartmoor v podobnou roční dobu. Tato předchozí zkušenost mi pomohla lépe číst podmínky. I když to při západu slunce moc nevypadalo, odhodlanost a hlavně trpělivost se nakonec vyplatila. .. I have been and photographed this location in Dartmoor National Park at a similar time of year before, which gave me the knowledge as to where the sun would set and what the sky potentially might do. When I arrived at the golden hour, it didn’t look promising but my patience appears to have paid off.

Quantity:
Add To Cart

Tato fotografie bude vytisknutana ve formátu A3 na papír Fotospeed Platinum Baryta 300. Tento lesklý barytový papír je 100% bez kyselin. Po stranách budou nechány bílé rámečky o velikost zhruba 1 cm, na spodní straně bude rámeček kvůli podpisu o něco větší. .. This photo will be printed on A3 Fotospeed Platinum Baryta 300 paper. It’s 100% acid free Fine Art paper with a smooth unglazed gloss surface. There will be margins of 1 cm on each side and the margin is slightly bigger on the bottom to be signed.

new windy cross.jpg

Poštovné je zahrnuto v ceně. Fotografie bude pečlivě zabalena do tvrdé krabice. .. Worldwide shipping is included in the price and the print is packaged in a box.