Wild Highlands

river and pine tree sq.jpg
river and pine tree sq.jpg

Wild Highlands

45.00

Když jsem šel zkoumat terén v údolí pod Ben Nevis ve Skotských Highlands narazil jsem na borovice tyčící se do nebe. Řikal jsem si, že bych mohl použít řeku do popředí a hory mizící v mlze do pozadí. S vizí jsem odbočil ze značené cesty a vydal se strmě nahoru hledat vhodnou kompozici..When I was on a scouting mission in the Ben Nevis valley of the Scottish Highlands, I spotted these lovely pine trees reaching towards the sky, the river in the foreground and the mountains disappearing into the clouds behind. With this vision, I left the beaten path and started climbing alongside the river to look for my composition

Quantity:
Add To Cart

Tato fotografie bude vytisknuta ve formátu A3 na papír Fotospeed Platinum Etching 285. Tento matný papír s jemně vystouplým povrchem je 100% bez kyselin. Po stranách budou nechány bílé rámečky o velikost zhruba 1 cm, na spodní straně bude rámeček kvůli podpisu o něco větší. ..This photo will be printed on A3 Photospeed Platinum Etching 285 paper. It’s 100% acid free Matt Fine Art paper with a velvety textured surface. There will be margins of 1 cm on each side and the margin is slightly bigger on a bottom to be signed.

wild highlands.jpg

Poštovné je zahrnuto v ceně. Fotografie bude pečlivě zabalena do tvrdé krabice. .. Worldwide shipping is included in the price and the print is packaged in a box.